Z roku na rok wzrasta ilość zakupów przez internet. Coraz popularniejsze korzystanie z takiej opcji dostawy wymusza więc na właścicielach sklepów internetowych zapewnienie dobrego zabezpieczenia towaru transportowanego przez firmy kurierskie, pracowników i klientów. Szczelne i odporne opakowanie jest ważne zarówno dla firmy jak klienta końcowego. W tym pomóc mogą właśnie foliopaki kurierskie, których właściwości i zastosowanie staje się coraz bardziej doceniane.

Foliopaki z nadrukiem

Odpowiednie parametry sprawiają, że foliopaki kurierskie z nadrukiem są wprost niezbędne we wszelkiego rodzaju centrach dystrybucyjnych, logistycznych, w hurtowniach i wielu magazynach. Folia kurierska jest niezawodna, ponieważ jest lekka, elastyczna, rozciągliwa. Foliopaki są ekonomiczne, ponieważ są tanie oraz pozwalają na transport małych i dużych przedmiotów. Foliopaki są uniwersalne, można za ich pomocą transportować najróżniejsze przedmioty. W końcu foliopaki zabierają mało miejsca i są bardzo wygodne.

A może folia bąbelkowa?

Folia bąbelkowa, dzięki swoim licznym właściwościom, znajduje wszechstronne zastosowanie wśród sklepów internetowych. Jest świetnym elementem sklepów wysyłkowych w praktycznie niemal każdej branży. Folia jest wykorzystywana przede wszystkim do owijania produktów dostarczanych przez firmę przy pomocy palet, mowa tu najczęściej o produktach RTV i AGD. Warto przy tym zastosować dodatkowe zabezpieczenie, przykładowo płytkę ze styropianu lub też poduszki ochronne. W przypadku delikatnych produktów można śmiało sięgnąć po etykiety ostrzegawcze „Uwaga szkło” czy „Góra-dół”. Folię kurierską cechuje elastyczność i wytrzymałość.

Foliopaki z nadrukiem i ich zastosowanie

  • Foliopaki z nadrukiem najczęściej stosowane są w takich miejscach jak:
  • Sklepy z żywnością ekologiczną, gdzie w grę wchodzi przesyłka produktów sypkich umieszczonych w mniejszych woreczkach, czyli zioła, herbaty itd.
  • Drogerie internetowe, są bardzo popularne i ich sprzedaż ciągle rośnie. Foliopaki służą do pakowania kosmetyków.
  • Sklepy odzieżowe online.
  • Salony galanterii skórzanej online, które oferują m.in teczki, rękawiczki, portfele.
  • Księgarnie internetowe, wysyłają gazety, książki itp.

Jak widać, foliopaki sprawdzają się w każdej branży, która zajmuje się sprzedażą małych i średnich przedmiotów.

Idealne rozwiązanie dla sklepów onlinezakupy internetowe

Foliopaki kurierskie to idealne rozwiązanie dla osób sprzedających na aukcjach internetowych, a także prowadzących sklepy online. W foliopakach można umieszczać odzież, produkty sypkie i wiele innych.

Foliopaki z nadrukiem są zaprojektowane z myślą o potrzebach konkretnej firmy i branż. Wpisują się również w identyfikację wizualną danej marki, gdyż często posiadają odpowiednie grafiki. Można na nich zamieścić wiele informacji, są to najczęściej adresy stron internetowych, telefony kontaktowe, lub też coraz częściej spotykana instrukcja do reklamacji. Tym samym foliopaki z nadrukiem są idealnym wyborem dla sklepów online z branży fashion czy też drogerii internetowych.

Jak widać, foliopaki posiadają duży potencjał reklamowy – każdy odbiorca, który trzyma w rękach foliopak, zapoznaje się z jego grafiką i przekazem reklamowym. Zdolny marketer może na nim zamieścić wiele przydatnych informacji.