Moda jest obecnie jednym z bardziej popularnych tematów. Wszędzie się o niej słyszy, wszędzie o niej czyta, trudno chyba znaleźć osobę, która nie miałaby chociaż ogólnego pojęcia o modzie i obecnie panujących trendach.

Jednym tematem wchodzącym jeszcze w dział mody są dodatki do ubrań i biżuteria. Każda kobieta kocha błyskotki, wszystkie lubimy być oryginalne, modne i piękne. Nie od dziś wiadomo, że biżuteria ze złota czy srebra dość dużo kosztuje i nie każdy może sobie na nią poModna biżuteria 2016zwolić (a już na pewno nie za często).

Zamiast wydawać większość oszczędności na taką biżuterię można pomyśleć o kupnie biżuterii tzw. hand – made, czyli rękodzieła. Biżuteria taka jest niepowtarzalna i niezwykle oryginalna, w dodatku często się zadziwiamy, że z tak różnych materiałów i tworzyw można stworzyć coś tak pięknego i delikatnego. Biżuteria ręcznie robiona to idealny dodatek do modnych ubrań.

Do niedawna prym wiodły kolczyki i naszyjniki z metali szlachetnych, teraz czasy się zmieniły i noszenie biżuterii tańszej nie rzadko plastikowej, wcale nie oznacza gorszej. Obecnie w cenie jest pomysłowość i oryginalność, im bardziej coś nas zaskoczy i zainteresuje tym wyżej to cenimy.

Dopracowana biżuteria własnoręcznie zrobiona, od razu rzuca się w oczy i widać, że ktoś włożył w jej stworzenie całe serce. W tym sezonie króluje biżuteria filcowa, niegdyś było nie do pomyślenia żeby z tego materiału tworzyć coś tak osobistego, co w dodatku ma podkreślać urodę kobiety. Tak! Kolczyki z filcu są obecnie krzykiem mody i można spotkać naprawdę piękne i oryginalne wykonania. Bardzo modne jest także dołączanie do kolczyków elementów z piór.

Długie wiszące przy uchu piórko dodaje niezwykłej lekkości i powabu każdej twarzy. Najczęściej można trafić w magazynach mody czy w sklepach internetowych na kolczyki drewniane. Trzeba przyznać, że są to jedne z piękniejszych kolczyków, gdyż drewno można przekształcać na wiele sposobów, tym samym tworząc naprawdę oryginalne dzieła. Biżuteria hand-made jest nie dość, że piękna to i bardzo atrakcyjna cenowo, stąd też jej miłośników i miłośniczek przybywa z każdym dniem więcej. Chcesz być atrakcyjna – noś oryginalną biżuterię!