Większość gadżetów erotycznych, to rzeczy stworzone dla kobiet: wibratory, kulki gejszy, seksowna bielizna. Na szczęście jednak rynek ten rozrasta się w tempie ekspresowym i panowie coraz częściej są w stanie znaleźć coś dla siebie.

Teraz to już nie tylko panie będą w stanie kupić sobie prezenty w sexshopach, ale również panowie. Warto w tym celu odwiedzić sklepy internetowe, które charakteryzują się znacznie większym wyborem asortymentu, niż te sklepy, które można jest znaleźć stacjonarnie. Oto przegląd gadżetów erotycznych dla mężczyzn, które można znaleźć na rynku.

Akcesoria erotyczne dla mężczyzn

Pierwszym z gadżetów erotycznych, które wyprodukowane są wyłącznie dla panów, są lalki erotyczne, tak zwane, dmuchane lale. W dzisiejszych czasach panowie nie są jednak ograniczeni wyłącznie do tych lalek, które trzeba najpierw nadmuchać. Coraz więcej firm sprzedaje lalki, które są naprawdę starannie wykonane z różnego rodzaju materiałów. Często takie lalki mają wzrost normalnej kobiety i wyglądają identycznie jak człowiek.

Co prawda są one znacznie droższe od tych lalek dmuchanych, jednak znajduje się na nie coraz więcej chętnych.

pompka do penisa

Kolejnym gadżetem, na który w dzisiejszych czasach mogą sobie pozwolić panowie to specjalne, wibrujące nakładki na penisa. Najczęściej są one wykonane z dobrej jakości plastiku i wyglądają jak obręcz.

Ten gadżet wśród mężczyzn także robi furorę, ponieważ tak samo jak wibratory dla kobiet, jest zasilany za pomocą baterii, przez co doznania są znacznie większe. Kolejnym gadżetem erotycznym dla mężczyzn są specjalne lubrykanty, które zaaplikowane zaczynają przyjemnie pulsować. Zdecydowanie poprawia to jakość stosunków i przeżywania ich.

Przegląd gadżetów erotycznych dla par

Oczywiście w sklepach z gadżetami erotycznymi można znaleźć znacznie więcej rzeczy, które mogą być wykorzystane przez mężczyzn. Dobrym przykładem są wszelkiego rodzaju zjadliwe majtki, czy też specjalne żele, które można zlizać z ciała partnera bądź partnerki. Taki gadżet to naprawdę wspaniała zabawa, za naprawdę niewielkie pieniądze – nic więc dziwnego, że coraz więcej osób właśnie na coś takiego się decyduje.

feromony dla mężczyzn

Kolejną sprawą są gry erotyczne – bardzo zróżnicowane. Działają na tej samej zasadzie, jak zwykłe gry planszowe bądź karciane, jednak są doprawione pikantnymi zadaniami, które muszą być wykonane przez graczy. Jest to więc świetna zabawa zarówno dla niej, jak też i dla niego.

Akcesoria BDSM – to także gadżety erotyczne, które robią wielką furorę wśród par, a zwłaszcza wśród mężczyzn właśnie, ponieważ dzięki temu mogą pokazać swoją dominację. Do takich gadżetów zaliczają się kajdanki, pejcze, specjalne liny do wiązania, specjalne mocowania na łóżko, do których można przywiązać partnera lub partnerkę. Ponadto wśród akcesoriów BDSM można znaleźć także kneble, maski, czy też klamry.

Wybór wśród tej kategorii jest więc naprawdę ogromy i każdy, kto posiada takie preferencje, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Akcesoria erotyczne online

Jak więc widać, w dzisiejszych czasach mężczyźni mają naprawdę spory wybór gadżetów erotycznych, które mogą zostać kupione w sklepach erotycznych. Każdy znajdzie tam coś dla siebie więc warto jest wybierać takie rzeczy, które najlepiej odpowiadają naszym preferencjom. Dobrym pomysłem jest zatem zrobienie zakupów online, gdzie w jednym miejscu można przejrzeć cały dostępny towar.

Artykuł powstał we współpracy z firmą eRozkosz.