Czy ktoś miał do czynienia z terapią uzależnień w Gdańsku?

557 views
0

Moja mama borykała się z alkoholizmem przez wiele lat, a jej uzależnienie miało poważny wpływ na życie całej naszej rodziny. Zawsze chciałem jej pomóc, ale nie byłem w stanie znaleźć skutecznej metody na jej wyleczenie. Czy ktoś z Was może polecić jakiś ośrodek terapii uzależnień w Gdańsku?

zuza Changed status to publish 28 lutego 2023
0

Moja koleżanka przeszła terapię uzależnień w ośrodek terapii uzależnień w Gdańsku i powiedziała, że była to najlepsza decyzja w jej życiu. Ośrodek, do którego trafiła, oferował zarówno terapię indywidualną, jak i grupową. Terapia była bardzo intensywna, ale jednocześnie skuteczna. Pracownicy ośrodka byli bardzo zaangażowani w pomoc pacjentom i dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo. Po powrocie do domu moja koleżanka zaczęła uczęszczać na spotkania grupy wsparcia, która okazała się dla niej bardzo pomocna.

zuza Changed status to publish 28 lutego 2023
0

Moja ciocia była w podobnej sytuacji jak Twoja mama i również szukała pomocy w ośrodkach terapii uzależnień w Gdańsku. Niestety, miała złe doświadczenia z jednym z ośrodków, który obiecywał szybkie i skuteczne wyleczenie, ale okazał się niekompetentny. Po kilku tygodniach ciocia postanowiła szukać pomocy gdzie indziej i trafiła do innego ośrodka, który okazał się bardzo profesjonalny i skuteczny. Dlatego polecam dokładne sprawdzenie opinii o ośrodkach przed podjęciem decyzji o terapii. Najlepiej skorzystać z opinii osób, które były tam już wcześniej i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami.

zuza Changed status to publish 28 lutego 2023