Jak przestać brać narkotyki?

372 views
0

Jakiś czas temu na imprezie moi koledzy zaproponowali mi zażycie narkotyków, aby lepiej się bawić. Przyznam, że nie byłem wtedy w dobrym stanie i się zgodziłem. Od tego czasu zacząłem regularnie je zażywać i zaczyna mnie to bardzo niepokoić. Nie potrafię się od tego uwolnić, pomimo iż bardzo bym chciał.

zuza Changed status to publish 26 marca 2023
0

Najlepiej skorzystać z usług ośrodka, który specjalizuje się w pomocy narkomanom. https://osrodekprzebudzenie.org/ ma dobre opinie i duże doświadczenie w tym zakresie. Umów się najpierw na konsultacje, na których zostaną ci przedstawione wszystkie szczegóły. Detoks w ośrodku to najlepsze co możesz dla siebie zrobić w takiej sytuacji.

zuza Changed status to publish 26 marca 2023
0

Udaj się do specjalistycznej poradni, która cię pokieruje i doradzi. Sam nie dasz rady zerwać z nałogiem, znam to z własnego doświadczenia. Pomimo szczerych chęci uzależnienie ma to do siebie, że ciągle wraca, jeśli nie zajmiemy się nim na poważnie. Zażywanie narkotyków to duży problem, który niesie za sobą szereg konsekwencji dla twojego organizmu. Jak najszybciej zacznij działać.

zuza Changed status to publish 26 marca 2023

Statystyki pytania

  • Włączono
  • Wyświetlenia372 times
  • Odpowiedzi2 odpowiedzi