Jak wyleczyć zespół cieśni nadgarstka?

330 views
0

Czy ktoś z Was miał do czynienia z problemem zespołu cieśni nadgarstka? Jak sobie z tym radzicie? Podejrzewam, że u mnie właśnie zaczyna się ten problem, bo strasznie bolą mnie nadgarstki.

zuza Changed status to publish 20 marca 2023
0

Tak, miałem podobny problem, ale udało mi się go rozwiązać w prosty sposób. Skorzystałem z opaski uciskowej, która pomogła mi złagodzić ból i zapobiegła dalszemu uszkodzeniu nadgarstka. Po pewnym czasie zrezygnowałem z opaski, ale nadal stosuję pewne ćwiczenia, które pomagają mi wzmocnić mięśnie nadgarstka i zapobiegać powrotowi problemu. Ważne jest też, aby unikać powtarzających się ruchów, które mogą prowadzić do zespołu cieśni nadgarstka. Jeżeli jednak opaska nie pomaga, to polecam zgłosić się na leczenie cieśni nadgarstka w Jeleniej Górze, słyszałem, że mają świetnych specjalistów w tej dziedzinie.

zuza Changed status to publish 20 marca 2023
0

Tak, miałem do czynienia z tym problemem i niestety nie jest to łatwe do rozwiązania. Na początku zdecydowałem się na stosowanie różnych maści i kremów, ale to nie przyniosło żadnej poprawy. Ostatecznie zdecydowałem się na fizjoterapię, która pomogła mi zmniejszyć ból i poprawić ruchomość mojego nadgarstka. Ważne jest jednak, aby wybrać dobrego specjalistę, który będzie w stanie pomóc w tej kwestii.

zuza Changed status to publish 20 marca 2023

Statystyki pytania

  • Włączono
  • Wyświetlenia330 times
  • Odpowiedzi2 odpowiedzi