Jak wytoczyć precyzyjne części?

480 views
0

Witam wszystkich, czy ktoś z was ma doświadczenie z toczeniem CNC? Potrzebuję pomocy przy jednym z moich projektów. Chciałbym wytoczyć precyzyjną część ze stali nierdzewnej, ale nie mam doświadczenia w pracy na tokarce CNC. Czy ktoś mógłby mi pomóc lub polecić dobrego specjalistę?

zuza Changed status to publish 7 marca 2023
0

Witaj, niestety nie mogę Ci pomóc w toczeniu CNC, ale mam doświadczenie w obróbce CNC w ogóle. W mojej pracy korzystam z obrabiarek CNC do frezowania, wiercenia i szlifowania różnych części. Jeśli Twoja część jest płaska lub posiada pewną ilość otworów, to może lepiej użyć obrabiarki CNC do frezowania, a nie tokarki CNC do toczenia. Jednakże, jeśli musisz użyć tokarki CNC, to polecam znaleźć specjalistę, który ma już doświadczenie w toczeniu stali nierdzewnej. To może wymagać trochę poszukiwań, ale warto znaleźć dobrego fachowca.

zuza Changed status to publish 7 marca 2023
0

Cześć, ja jestem specjalistą od toczenia CNC. Pracuję na tokarce od ponad 10 lat i mogę pomóc Ci w Twoim projekcie. Wystarczy zrobić dobry projekt i podać główne założenia firmie, która się tym zajmuje. Jeżeli sam nie masz doświadczenia, to lepiej zlecić to komuś doświadczonemu.

zuza Changed status to publish 7 marca 2023