Jaka wielkość busa na wesele?

253 views
0

Hej, mam dylemat co do wyboru wielkości busa. Na ile osób powinienem celować, biorąc pod uwagę że na wesele zapraszam około 40 osób? Lepiej wynająć duży autokar, a może kilka busików?

zuza Changed status to publish 16 sierpnia 2023
0

Biorąc pod uwagę liczbę gości, kilka mniejszych busików może być dobrym pomysłem. To pozwoli na większą elastyczność w organizacji i ewentualnie dostosowanie się do ewentualnych opóźnień lub zmian planów. Jednak warto również wziąć pod uwagę komfort podróży – autokar może zapewnić więcej przestrzeni i wygody, szczególnie jeśli masz dłuższą trasę do pokonania. Podpytaj jeszcze konkretnych firm o opinie, na pewno coś doradzą.

zuza Changed status to publish 16 sierpnia 2023
0

Cześć! Jeśli masz około 40 osób na weselu, to wydaje mi się, że duży autokar mógłby być dobrą opcją. To pozwoliłoby wszystkim gościom podróżować razem, co dodatkowo zintegruje atmosferę weselną. Autokar ma również przewagę w wygodzie, jeśli planujesz dłuższą trasę. W moim przypadku wynajem busów na wesele w Warszawie był lepszy, bo mieliśmy z żoną małą imprezę na około 20 osób, więc autokar byłby za duży.

zuza Changed status to publish 16 sierpnia 2023

Statystyki pytania

  • Włączono
  • Wyświetlenia253 times
  • Odpowiedzi2 odpowiedzi