Mały bagaż podręczny – plecak czy torebka?

261 views
0

Wybieram się na wakacje do Bułgarii i potrzebuję czegoś małego i podręcznego. Planuję kilka niedużych wycieczek po okolicy, także nie zależy mi na dużym turystycznym plecaku. Zastanawiam się pomiędzy małym plecaczkiem, a torebką. Z czym wygodniej na wycieczki?

zuza Changed status to publish 8 sierpnia 2023
0

Jeśli planujesz aktywności na świeżym powietrzu, mały plecaczek może być bardziej praktyczny ze względu na swoją pojemność i równomierne rozłożenie ciężaru. Jeśli jednak zależy Ci na bardziej stylowym wyglądzie, torebka może być lepszym wyborem. Zawsze możesz też kupić połączenie plecaka i torebki, takie 2w1. Można w nich przepinać paski w zależności od tego jak ci wygodniej.

zuza Changed status to publish 8 sierpnia 2023
0

Decyzja między małym plecaczkiem a torebką na wycieczki zależy od Twoich preferencji, potrzeb i rodzaju aktywności, jakie planujesz wykonywać. Oba rozwiązania mają swoje zalety i ograniczenia. Sama preferuję plecaki. Od lat posiadam plecak kanken mini, który zabieram na wszystkie wyjazdy. Z plecakiem masz wolne ręce, nie czujesz ciężaru i zdecydowanie więcej możesz zabrać.

zuza Changed status to publish 8 sierpnia 2023