Na co zwrócić uwagę przy zakupie Tesli?

397 views
0

Planuję kupić Teslę. Zastanawiam się jeszcze pomiędzy używaną, a nową z salonu. W przyszłym tygodniu chcę podjechać zobaczyć kilka używek i tutaj pytanie. Na co patrzeć? Nie zobaczę przecież stanu silnika tak jak w klasycznym benzyniaku.

zuza Changed status to publish 25 lipca 2023
0

Poproś o historię serwisową Tesli, aby poznać wszystkie przeprowadzone naprawy, wymiany części, przeglądy techniczne i inne istotne informacje. Sprawdź też, czy samochód nadal objęty jest gwarancją producenta lub czy jesteś w stanie przedłużyć gwarancję na akumulatory i napędy. Jeśli nie masz doświadczenia w ocenie samochodów, warto poprosić mechanika lub specjalistę ds. elektrycznych pojazdów o pomoc. Wykonają oni dokładną ocenę techniczną i dadzą ci wskazówki dotyczące stanu pojazdu.

zuza Changed status to publish 25 lipca 2023
0

Moim zdaniem zakup Tesli to znakomita inwestycja. W przypadku Tesli, mimo że nie ma tradycyjnego silnika spalinowego, istnieje wiele innych aspektów, na które powinieneś zwrócić uwagę. Stan akumulatora jest jednym z najważniejszych aspektów elektrycznych samochodów. Upewnij się, że poziom naładowania jest odpowiedni i sprawdź, jak długo trwało ostatnia ładowanie. Sprawdź również, czy pojazd osiąga oczekiwaną przepowiednię zasięgu. Sprawdź też, czy są dostępne ewentualne części do tesli w modelu, który chcesz kupić, w razie gdyby coś się zepsuło.

zuza Changed status to publish 25 lipca 2023