Swoją firmę można zareklamować na wiele sposobów. Jedni wybierają Internet, a inni bardziej tradycyjny przekaz – ulotki czy plakaty. Jednak wiele przedsiębiorstw oprócz zwykłego reklamowania się, stawia na coś jeszcze.

Drobne upominki rozdawane klientom czy pracownikom, a więc gadżety reklamowe równie efektownie mogą promować działalność. Co więcej, dzięki nim zapisujemy się w pamięci na dłużej. Tego rodzaju mały prezent można przecież wziąć do domu.

Tak czy inaczej, bez względu na to czy wolimy klasyczną reklamę czy może gadżety reklamowe – promocja firmy zawsze się opłaci. Dobry jakościowo produkt lub usługa, sama się nie obroni. Swoje obowiązki możemy wykonywać jak najlepiej, jednak bez odpowiedniej reklamy nikt o nas nie usłyszy.

Krówki, jako gadżet reklamowy – dlaczego warto w nie zainwestować?

Na gadżet reklamowy możemy wybrać właściwie każdą rzecz, która przyjdzie nam do głowy. Mogą być to kubki, smycze do kluczy, breloki, a nawet skórzane akcesoria. Wiele zależy przecież od naszych funduszy i kreatywności, a także grupy docelowej.

Nie ma jednak wątpliwości, że słodka reklama w postaci cukierków, to jeden z najlepszych pomysłów w tej kwestii. Dlaczego? Ponieważ większość osób jest łasuchami. Rozdając słodkości w trakcie konferencji, ulicznego reklamowania czy nawet stawiając ich kosz na ladzie w sklepie – możemy być pewni, że  większość klientów poczęstuje się choćby jedną sztuką.

Gdy ta na opakowaniu ma logo naszej firmy lub wzmiankę o niej – przekaz idzie w świat. Gdy zastanawiamy się jednak na jaki rodzaj cukierków postawić, warto przemyśleć opcję dotyczącą tak zwanych krówek. Tradycyjne, polskie cukierki ciągutki mają chyba najwięcej fanów. Nie dość, że są przepyszne, to jeszcze bardzo popularne. Rzadko kto nie skusi się, by zabrać je do domu.

Reklamowe krówki z nadrukiem – sprawdzamy ofertę na polskim rynku

Produkcją i sprzedażą słodkich gadżetów reklamowych w postaci krówek zajmuje się kilka, jeśli nie kilkanaście firm w Polsce. Już to świadczyć powinno, jak popularnym i lubianym są one prezentem.

Cukrówka proponuje na przykład cukierki na próbę, po której zamówić można małżeńskie krówki, świąteczne, na każdą okazję, no i oczywiście krówki reklamowe. Producent krówek reklamowych dla firm – Krówki Dla Firm, w swojej ofercie zachęca z kolei niskimi cenami i indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Cukierki z nadrukiem logo od firmy Pyszne Krówki proponuje natomiast przeróżne kategorie, jeśli chodzi o opakowania, co dodatkowo podpowiada kalendarzem istotnych dni w roku. Jeśli jednak zainteresowani jesteśmy wyłącznie cukierkami naturalnymi, dostarczanymi możliwie jak najszybciej – najbardziej spodoba nam się oferta firmy krowki24.pl

Rodzinna firma z tradycjami

Firmę tą założyła Konstancja Dołęga-Dołęgowska w 1990 roku. Jej naturalne krówki, to cukierki które stanowią ciekawy pomysł reklamowy, ale i słodki prezent na każdą możliwą okazję. To co jest jednak najważniejsze, to ich tradycyjne wyrabianie. Właścicielka korzysta bowiem wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Nie dodaje też do swoich cukierków żadnych środków konserwujących. Cały proces produkcyjny oparty jest natomiast na recepturze z 1921 roku i przeprowadzany zgodnie z zasadami tradycyjnej metody!

Korzystając z oferty firmy mamy pewność, że zamówienie zrealizowane będzie możliwie jak najszybciej. Świeże cukierki nie tracą przy tym na smaku, a my możemy cieszyć się pysznymi, naturalnymi ciągutkami z logo naszej firmy.