Dzięki POLREGIO możemy podróżować  w dogodnych warunkach
przede wszystkim niedrogo. Każdy z nas przemieszcza się:
z chęci zwiedzenia nowego miejsca, albo dojazdu na studia, czy do pracy. POLREGIO pomyślało o każdej grupie podróżnych i przygotowało mnóstwo ofert promocyjnych, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Na jakie promocje warto zwrócić uwagę?

W ofercie możemy znaleźć standardowe zniżki dla seniorów, dla studentów, ale także nowe pomysły na uatrakcyjnienie podróży, takie jak:
“Polska — zobacz więcej”, czy bilet weekendowy.

Promocje dostępne w Polregio

W POLREGIO można skorzystać, aż z kilku promocji, które dla podróżników przygotowała firma. Bilety można nabyć za pomocą strony internetowej, w kasie biletowej, u konduktora oraz w automacie biletowym. Kolejną wartą uwagi atrakcją dla podróżnych jest “Bilet promocyjny”. Oferta dotyczy przejazdów pociągami REGIO w jedną stronę lub „tam i z powrotem”.
W zależności od celu podróży możemy dobrać ofertę, która będzie dla nas najkorzystniejsza.

Pierwszą z nich jest akcja “Polska — zobacz więcej!”

Organizowana przez Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Bilety w ramach akcji są tańsze, a co ważne możesz podróżować pociągiem bez ograniczeń po całej Polsce! Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów weekendowych. Do nabycia jest bilet turystyczny w cenie 45,00 zł brutto, a także mini bilet turystyczny w cenie 39,00 zł brutto honorowany w pociągach REGIO.

Podróżni mogą skorzystać z oferty na podstawie biletów odcinkowych (tygodniowych, miesięcznych i kwartalnych). Atrakcyjna oferta obejmująca ponad 300 relacji w całym kraju! Bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne imienne dostępne są w korzystnych cenach, a promocja obejmuje bilety normalne oraz te z ulgami ustawowymi.

„Razem w Polskę

Kolejna  przygotowana przez POLREGIO  promocja. Jest to wspólna oferta stworzona przez POLREGIO we współpracy z PKP Intercity z myślą o miłośnikach weekendowych podróży.

Dzięki biletom “Razem w Polskę” można podróżować bez ograniczeń wszystkimi pociągami obu przewoźników przez cały weekend od piątkowego wieczoru, aż do poniedziałkowego poranka. Ponadto oprócz wspomnianych promocji zostały stworzone także specjalne bilety z myślą o tych, którzy lubią podróżować w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób do tej samej stacji przeznaczenia, oraz tym samym pociągiem.

„REGIO Senior”

Zarząd pociągów pomyślał również o wygodzie i finansach seniorów. Jeśli ukończyłeś 60 lat i ciągle marzysz o wielkich i tanich podróżach, to ten program  jest dla Ciebie. Jest to stała zniżka dla każdego, kto ukończył 60 lat i chce tanio oraz przyjemnie podróżować po Polsce.

„REGIOkarta”

Następna promocja jest dla indywidualnych podróżnych.
Jest to imienna karta zniżkowa dla często podróżujących pociągami różnych przewoźników.
Wynosi ona około 30% zniżki na bilety jednorazowe w dowolnych relacjach taryf.

„Połączenie w dobrej cenie”

Jest to bardzo atrakcyjna oferta obejmująca ponad 300 relacji w całym kraju obsługiwanych pociągami REGIO i interREGIO marki POLREGIO.
Bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne imienne na przejazdy „tam i z powrotem” są sprzedawane z zastosowaniem opłat zryczałtowanych i uprawniają do przejazdów pociągami REGIO.
Do nabycia są bilety normalne oraz z ulgami ustawowymi.

PKP REGIO

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach podróżowanie nie musi być kosztowne i uciążliwe. Odpowiednia dobrana oferta POLREGIO do naszych potrzeb sprawi, że zwiedzimy wiele ciekawych miejsc bez niepotrzebnej straty dużej ilości pieniędzy, w komfortowych warunkach, a także szybko i na czas.

Ogrom promocji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a odpowiednie bilety można dopasować do siebie i bardzo wiele zaoszczędzić. Ponadto pamiętajmy, że korzystanie z komunikacji miejskiej wpływa na ograniczenie zanieczyszczenia środowiska, nie przyczynia się do produkcji smogu i zanieczyszczeń w powietrzu. Stacje kolejowe, jak i częstotliwość przewozów sprawiają, że podróże pociągiem są naprawdę wielkim udogodnieniem.