Czy korzystacie z usług biur rachunkowych?

476 views
0

Jeśli tak, to dlaczego zdecydowaliście się na takie rozwiązanie i jakie macie doświadczenia z biurami rachunkowymi? Czy uważacie, że korzystanie z usług biura rachunkowego jest kosztowne, czy może raczej opłacalne i dlaczego? Jeśli nie korzystacie z biura rachunkowego, to dlaczego podjęliście taką decyzję i jak radzicie sobie z prowadzeniem własnej dokumentacji?

zuza Changed status to publish 12 kwietnia 2023
0

Nie korzystam z usług biur rachunkowych, ponieważ uważam, że mogę to wszystko zrobić samodzielnie. Poza tym, nie chcę ponosić dodatkowych kosztów. Jest to jednak czasochłonne i często wymaga ode mnie sporo wysiłku i skupienia, co nie zawsze mi się udaje. Jeśli jednak kiedyś zmienię zdanie, to na pewno skorzystam z oferty biura rachunkowego, aby mieć pewność, że wszystko jest zrobione poprawnie i zgodnie z przepisami.

zuza Changed status to publish 12 kwietnia 2023
0

Tak, korzystam z oferty biura rachunkowego od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Dzięki nim mogę skupić się na prowadzeniu swojej działalności, a oni zajmują się całą dokumentacją i rozliczeniami. Mają bardzo dobry system online, dzięki czemu mogę na bieżąco sprawdzać, jak wygląda moja sytuacja finansowa.

zuza Changed status to publish 12 kwietnia 2023