Gdzie drukować plakaty?

493 views
0

Witam wszystkich! Mam pytanie dotyczące drukowania plakatów. Potrzebuję wydrukować kilka plakatów na imprezę i zastanawiam się, gdzie najlepiej to zrobić. Czy może ktoś polecić mi dobry sklep z drukami? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

zuza Changed status to publish 18 lutego 2023
0

A ja polecam Ci skorzystanie z drukarni w Katowicach. W mieście jest kilka dobrych drukarni, które oferują bardzo wysoką jakość wydruku i bardzo szybki czas realizacji zamówień. Ja zawsze korzystam z usług jednej z drukarni w centrum miasta i jestem bardzo zadowolony z jakości i ceny. Poza tym, można też zawsze liczyć na fachowe porady i pomoc w doborze odpowiednich rozmiarów plakatów i rodzaju papieru.

zuza Changed status to publish 18 lutego 2023
0

Ja ostatnio drukowałem kilka plakatów w sieciówce z artykułami biurowymi i w sumie nie narzekam. Ceny były w miarę przystępne, a jakość wydruku była naprawdę dobra. Oczywiście, zawsze można zrobić to w domu, ale wtedy trzeba mieć dobrej jakości drukarkę i tusze, co też kosztuje. Ja wolę zawsze zadbać o wygodę i skorzystać z usług sklepów z drukami.

zuza Changed status to publish 18 lutego 2023