Jak znaleźć pomysł na inwestycję aby otrzymać dotację unijną?

366 views
0

Chciałbym wykorzystać możliwości jakie obecnie daje nam Unia i rozwinąć swoją firmę. Niestety kompletnie nie mam pomysłu z czym mógłbym wystartować, aby otrzymać dotację. Nawet nie wiem gdzie szukać.

zuza Changed status to publish 4 maja 2023
0

Zwróć uwagę na potrzeby lokalnej społeczności – warto zastanowić się, co jest potrzebne w Twoim regionie lub w Twojej okolicy. Możesz w ten sposób znaleźć pomysł na uzyskanie dotacji, albo nawet na nowy biznes, który odpowiada na lokalne potrzeby i który może liczyć na wsparcie z różnych źródeł, w tym również ze strony unijnych programów dotacyjnych.

zuza Changed status to publish 4 maja 2023
0

Istnieje kilka sposobów na znalezienie pomysłu na inwestycję, która może zakwalifikować się do otrzymania dotacji unijnej. Przeglądaj oferty programów dotacyjnych. sam otrzymałem w ten sposób dotacje unijne w Zgorzelcu. Analizuj trendy rynkowe, bo np. jeśli wiesz, że coraz więcej osób korzysta z usług dostarczania posiłków przez internet, możesz zastanowić się nad inwestycją w taki biznes. Przemyśl też swoje umiejętności i zainteresowania, może jesteś w czymś szczególnie dobry i można to wykorzystać.

zuza Changed status to publish 4 maja 2023

Statystyki pytania

  • Włączono
  • Wyświetlenia366 times
  • Odpowiedzi2 odpowiedzi