Współczesne pary młode, kiedy zapraszają swoich gości na ceremonię zaślubin bardzo często zamiast kwiatów życzą sobie, aby sprezentować dobre wino albo inne tego typu trunki. Oczywiście można samodzielnie pokusić się o przygotowanie eleganckiego i oryginalnego zapakowania prezentu, przykładowo w formie decoupage albo zdecydować się na skorzystanie z gotowych wyrobów. Jakimi opakowaniami warto się zainteresować?

Eleganckie formy opakowania

Poza popularnymi i mało efektywnymi torebkami na wino, które można otrzymać w każdym sklepie papierniczym, współczesny rynek oferuje bardzo wytrzymałe i utrzymane w ślubnej stylistyce tekturowe pudełka. Jedną z takich form jest białe opakowanie, wykonane z bardzo wytrzymałego, czterowarstwowego, karbowanego kartonu, które posiada specjalnie wygrawerowany wzór dla pary młodej.

Pudełko dzięki tak sztywnemu kartonowi nadaje się również jako opakowanie alkoholu, które można nadać w formie przesyłki. Wycięty maszynowo w kartonie uchwyt pozwala na wygodne i bezpieczne przenoszenie prezentu, bez zbędnego używania dodatkowych reklamówek, które psują estetyczny efekt. Pudełko może mieć również większą objętość, które jest specjalnie dedykowane na eleganckie zapakowanie trzech butelek wina.

W zależności czy rodzaj trunku ma być wyeksponowany albo zakryty, można otrzymać opakowania z tak zwanych okienkiem albo pełne, ozdobione eleganckim, geometrycznym wzorem. Jeżeli chce się sprezentować więcej różnego rodzaju alkoholu, którego butelki są innej wielkości i szerokości, dobrym pomysłem będzie użycie dużego kosza kartonowego. Całość wystarczy zapakować w przezroczystą folię, którą można zawiązać wstążką i uzupełnić drewnianą zawieszką z grawerowanym napisem, specjalnie dedykowanym parze młodej.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Decydując się na wybór tekturowych pudełek na wino ślubne, warto zwrócić uwagę z jakiego rodzaju kartonu zostają wykonane. Najlepszej jakości są produkowane z trzywarstwowego albo czterowarstwowego kartonu, który może być karbowany, falisty albo lakierowany na biało.

Dodatkowo mają wzmocnione dna, gwarantując, że w trakcie noszenia butelki nie zostaną stłuczone, a opakowanie nie ulegnie zgnieceniu, porwaniu ani przemoczeniu. Wszystkie oferowane wysokiej jakości wyroby cechują się niezwykłą precyzją i estetyką wykonania. Wybrane elementy lub częściowa powierzchnia opakowania może być złocona, wypełniona brokatem, zdobiona błyszczącą albo matową folią. Ze wszystkich dostępnych form pakowania prezentów warto zdecydować się na biodegradowalne materiały.

Kartonowe pudełka są bezpieczne dla środowiska i łatwo podlegają recyklingowi. Tekturowe opakowania typowo przeznaczone na prezent mogą zostać oddane na makulaturę albo ze względu na swoją trwałość zyskają inne, nowe zastosowanie. Jeżeli obdarowana para młoda nie tylko stawia na estetykę, ale również dba o ochronę środowiska, taka forma opakowania stanowi już nie tylko dodatkowy walor estetyczny, ale również atrakcyjny upominek sam w sobie.

Gdzie kupować opakowania na wino dla pary młodej?

Aby mieć pewność, że materiał jest najwyższej jakości warto zamawiać tylko ze sprawdzonych i profesjonalnych źródeł. Hurtownia internetowa P. W. Gajowczyk, która jest bezpośrednim importerem toreb ozdobnych, posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu tego typu wyrobów.

Do wyboru jest szeroki asortyment opakowań na wino, które reprezentują klasyczne i modne wzornictwo, dostosowane do ślubnych okazji.  Zamówienie danego rodzaju opakowania jest możliwe tylko w konkretnie określonej ilości i jest dostarczane w sprasowanej formie, z przeznaczeniem do samodzielnego i szybkiego złożenia pudełka.

Warto wybrać sprawdzoną firmę, która oferuje bardzo dobrej jakości produkty, dostępne w atrakcyjnej cenie.